• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування)

ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування)

Завершена

285 427.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 427.14 UAH
Номер: fda9ffc36a434be39f43c688f7fa7a31
Внутрішній номер закупівлі: 13451648
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-25-000575-c   
Замовник: АВГУСТИНІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Людмила Вікторівна Кий +380972841803 avguschool@gmail.com http://zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 285 427.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 427.14 UAH
Період уточнення: 25.12.2021 16:01 - 10.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 25.12.2021 16:01 - 20.01.2022 20:00
Аукціон: 21.01.2022 14:02 - 21.01.2022 14:25
Період кваліфікації: 21.01.2022 14:25 - 25.01.2022 22:38
Період завантаження договору: 25.01.2022 22:38 - 14.02.2022 22:38
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування)
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 70403, Україна, Запорізька область, Запорізький район, с. Августинівка, вул. Молодіжна, буд. 63 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІТМАРК"

Оскарження: 25.01.2022 21:47 - 05.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 242 385.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
242 385.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.01.2022 21:47
Відповіді на вимоги 10
Документи 7
Скарги 0
ТОВ "ЛЮКС-СНАБ"

Оскарження: 25.01.2022 22:38 - 05.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 285 427.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
285 427.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.01.2022 22:38
Відповіді на вимоги 10
Документи 24
Скарги 0

Контракти

Номер: 0fc897b192604c798234f729469aae6b
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-25-000575-c-b1
Постачальник: ТОВ "ЛЮКС-СНАБ"
Номер договору: 13/22
Сума договору: 10 041.36 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 07.02.2022 15:23
Статус:
Виконаний
pdf
дог харчув 07 02 22 Август сжат..pdf
pdf
ду харчування 06 10 22 -1 августинівка.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s