-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування)
Оголошено тендер
285 427.00
UAH
Номер:
0b865af1031f45ed9bbaf06f767710de
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-25-000636-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
АВГУСТИНІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26404232
-
Адреса:
70403, Україна, Запорізька область, c. Августинівка Запорізький район, вул. Молодіжна, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АВГУСТИНІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26404232
-
Адреса:
70403, Україна, Запорізька область, c. Августинівка Запорізький район, вул. Молодіжна, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
285 427.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування)
Примітки:
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
25.12.2021 15:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис2230
Сума285 427.00 UAH