-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування)
10 041.36
UAH без ПДВ
Номер:
0fc897b192604c798234f729469aae6b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-25-000575-c-b1
Замовник:
АВГУСТИНІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26404232
-
Контактна особа:
Людмила Вікторівна Кий +380972841803 avguschool@gmail.com http://zakupki.prom.ua
-
Адреса:
70403, Україна, Запорізька область, c. Августинівка Запорізький район, вул. Молодіжна, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЛЮКС-СНАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39459279
-
Контактна особа:
Ігор Скрипка +380678981406 anna.kudrahova@gmail.com
-
Адреса:
69032, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ РЕКОРДНА, будинок 20-А
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
13/22
Дата підписання:
07.02.2022 15:23
Період дії договору:
07.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
10 041.36 UAH без ПДВ
Оплачено:
10 041.36 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з харчування)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
70403, Україна, Запорізька область, Запорізький район, с. Августинівка, вул. Молодіжна, буд. 63
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
ac7524690ea642d0b2925ef8cac5623e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно Закону України про «Публічні закупівлі»: Ціна договору не повинна змінюватись після підписання договору про закупівлю до повного виконання зобов’язань Сторонами, крім випадків, визначених ч.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами та доповненнями):
1) зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника :
1. Сторони дійшли згоди, відповідно п. 3.1. Договору № 13/22від 07.02.2022 року, сума цього Договору зменшується на 275385,64_ грн. (двісті сімдесят п’ять тисяч триста вісімдесят п’ять грн. 64 коп.) без ПДВ, таким чином загальна вартість Договору складає 10041,36 грн. (десять тисяч сорок одна грн. 36 коп.) без ПДВ.
2. Сторони дійшли згоди розірвати Договір № 13/22від 07.02.2022 року.
3. З моменту набрання законної сили цієї Угоди Сторони не вважають себе пов’язаними будь-якими правами та зобов’язаннями.
4. Кожній Стороні Договору передається по одному оригінальному примірнику цієї Угоди.
5. Дана Угода набирає чинності з моменту її підписання Сторонами та є невід'ємною частиною Договору № 13/22від 07.02.2022 року.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода № 1
Дата внесення змін до договору:
06.10.2022 07:51
Статус:
Опубліковано