-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-24-005709-c
Закупівля проводиться замовником, який є бюджетною установою і здійснює фінансування виключно в межах коштів, які виділяються йому на ці цілі з місцевого бюджету на 2022 рік. Електрична енергія закуповується для закладів освіти Карпівської сільської ради: 1. Карпівський ліцей Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області - с. Карпівка, вул. Молодіжна,52. 2. Тихоставська гімназія Карпівського ліцею Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області - с. Тихий став, вул. Центральна. 3. Червонівська гімназія Карпівського ліцею Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області - с. Червоне, вул. Мацюці, б/н. 4. КЗО «Карпівський заклад дошкільної освіти «Казка» Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області - с. Карпівка, вул. Молодіжна, 48. 5. КЗО «Тихоставський заклад дошкільної освіти «Дивосвіт» Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області - с. Тихий Став, вул. Центральна, б/н. 6. Андріївський ліцей Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області - Дніпропетровська область с. Андріївка, вул. Державна,26 7. КЗО «Андріївський заклад дошкільної освіти «Веселка» Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області - с. Андріївка, вул. Паркова,51
мін. крок: 0.5% або 3 472.00 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
41807012
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, Широківський р-н, с. Карпівка, вул. Центральна, буд. 97-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунковим періодом є календарний місяць. Оплата спожитої електричної енергії здійснюється на підставі акту Постачальника, згідно акту прийому-передачі активної електричної енергії, підписаного обома Сторонами, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 20-ти календарних днів після дати підписання акту прийому-передачі активної електроенергії.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
42082379
-
Контактна особа:
Оксана Парамонова +380668100015, +380989621232 paramonovaov@yasno.com.ua
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Моссаковського Володимира, будинок 7
Оскарження: 10.01.2022 16:57 - 21.01.2022 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
43709245
-
Контактна особа:
“ЕНЕРГОЗБУТ-ТРАНС” ТОВ 380957652247 energozbut-trans@ukr.net
-
Адреса:
61009, Україна, Харківська область, Харків, 61009, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ, будинок 64А
-
Код ЄДРПОУ:
44230180
-
Контактна особа:
ТОВ ПАРАЕНЕРГОЛАР 380987583490 paraenergolar@ukr.net
-
Адреса:
61054, Україна, Харківська область, Харків, 61054, Харківська обл., місто Харків, вул.Павлова Академіка, будинок 120, кабінет 310А
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
42082379
-
Контактна особа:
Оксана Парамонова +380668100015, +380989621232 paramonovaov@yasno.com.ua
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Моссаковського Володимира, будинок 7