• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю; зменшення обсягів закупівлі

437 116.21 UAH з ПДВ
Номер: 5c89a261b58b4851a3474e0a7ba80239
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-24-005709-c-c1
Замовник: Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
Постачальник: ТОВ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Опис: погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю; зменшення обсягів закупівлі
Номер договору: 56780/2022
Дата підписання: 31.01.2022 12:23
Період дії договору: 31.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору: 437 116.21 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 72 852.70 UAH)
Оплачено: 437 116.21 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 72 852.70 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 124000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 53742, Україна, Дніпропетровська область, с. Карпівка; с. Тихий Став; с. Червоне; с. Андріївка, Молодіжна,48;Молодіжна,52; Центральна б/н;Центральна,4, Мацьці б/н; Паркова,51; Державна,26 На карті

Внесені зміни

    Номер: eb44b629c437414d8132e6e766ee91d1
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 30.06.2022 15:06
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ №1 від 30.06.2022.pdf
pdf
розрахунок середньозваженої ціни на ринку.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: f01a26e6c7bb4d9aa57e3db9b1c04c0c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 12.07.2022 15:12
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода № 2 від 12.07.2022.pdf
pdf
Розрахунок середньозваженої ціни на ринку.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 53bd932049bc4d2f8cd65281fc537118
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 12.08.2022 09:51
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ № 3 від 12.08.2022.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 601095f149664c9da0eebc1b29819b09
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зміна реквізитів постачальника
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 15.08.2022 15:19
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 4 від 15.08.2022.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 036ea8f3cf8e4b2e83c1c210a04747ce
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 01.09.2022 09:23
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода на зменшення суми.pdf
p7s
sign.p7s