-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
694 400.00
UAH
Номер:
4c77790c097941f0be16d185b41660c8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-24-003522-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41807012
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, Широківський р-н, с. Карпівка, вул. Центральна, буд. 97-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41807012
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, Широківський р-н, с. Карпівка, вул. Центральна, буд. 97-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
694 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
Електрична енергія для закладів освіти Карпівської сільської ради:
1. Карпівський ліцей Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області - с. Карпівка, вул. Молодіжна,52.
2. Тихоставська гімназія Карпівського ліцею Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області - с. Тихий став, вул. Центральна.
3. Червонівська гімназія Карпівського ліцею Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області - с. Червоне, вул. Мацюці, б/н.
4. КЗО «Карпівський заклад дошкільної освіти «Казка» Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області - с. Карпівка, вул. Молодіжна, 48.
5. КЗО «Тихоставський заклад дошкільної освіти «Дивосвіт» Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області - с. Тихий Став, вул. Центральна, б/н.
6. Андріївський ліцей Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області - Дніпропетровська область с. Андріївка, вул. Державна,26
7. КЗО «Андріївський заклад дошкільної освіти «Веселка» Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області - с. Андріївка, вул. Паркова,51
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
24.12.2021 10:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписФінансування буде здійснюватися за кошти місцевого бюджету на 2022 рік
Сума694 400.00 UAH