-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія - ДК 021:2015: 09310000-5 – Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-23-009912-b
Інформація про місце, кількість, обсяг поставки товару зазначено у Додатку 2 до цієї тендерної документації. Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Закупівля здійснюється щодо предмету закупівлі в цілому. Місцезнаходження Замовника: 48201, Тернопільська обл., селище міського типу Гусятин, вул. Богдана Лепкого, 1. Категорія Замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
Завершена
2 300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 500.00 UAH
Номер:
d4efbbc41a95495094e74b5e877824e7
Внутрішній номер закупівлі:
13411749
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-23-009912-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Гусятинська комунальна лікарня" Гусятинської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000582
-
Адреса:
48201, Україна, Тернопільська область, селище міського типу Гусятин, ВУЛИЦЯ Б. ЛЕПКОГО, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Матіяш Володимир Степанович 380689996572 likarniabuhgus@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 500.00 UAH
Період уточнення:
23.12.2021 17:57 - 29.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.12.2021 17:57 - 08.01.2022 14:00
Аукціон:
10.01.2022 14:32 - 10.01.2022 15:13
Період кваліфікації:
10.01.2022 15:13 - 11.01.2022 09:38
Період завантаження договору:
11.01.2022 09:38 - 31.01.2022 09:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за спожиту електроенергію здійснюється протягом 20 календарних днів наступного місяця за звітним відповідно до наданого акту Постачальника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
490000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
48201, Україна, Тернопільська область, селище міського типу Гусятин, ВУЛИЦЯ Б. ЛЕПКОГО, будинок 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМГАЗ СІТІ"
Оскарження: 11.01.2022 09:38 - 22.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41559270
-
Контактна особа:
Галушка Олександр 380675352220 PROMGAZCITY@GMAIL.COM
-
Адреса:
04080 , Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 204-А
Оскарження: 11.01.2022 09:38 - 22.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 940 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 905 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.01.2022 09:38
Відповіді на вимоги
10
Документи
42
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40111046
-
Контактна особа:
Крижановська Інна 380979069228 inna.mango78@gmail.com
-
Адреса:
18001 , Україна, Черкаська область, Черкаси, Черкаська обл., місто Черкаси, ВУЛИЦЯ НАДПІЛЬНА, будинок 261, офіс 7
Початкова пропозиція
1 960 768.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 917 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
51
Скарги
0
ТОВ "Тернопільелектропостач"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42145798
-
Контактна особа:
Мандзин Ігор Павлович 380352239503 a.dmytruk@tepo.com.ua
-
Адреса:
46016, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, проспект Злуки будинок 2 В
Початкова пропозиція
1 969 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 917 399.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
33
Скарги
0
ТОВ "Газенергоальянс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44103421
-
Контактна особа:
Віта Г +0997165310 tender1.gaze.energo@gmail.com
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, місто Київ, вул.Шимановського Віталія, будинок 2/1, офіс 104
Початкова пропозиція
1 989 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 989 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
66
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Масяк Соломія 380967508989 Solomiya.Masyak@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Т.Шевченка, 111А
Початкова пропозиція
2 009 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 009 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
127
Скарги
0
Контракти
Номер:
a229edddd30a42e0842f3877837abf46
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-23-009912-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМГАЗ СІТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41559270
-
Контактна особа:
Галушка Олександр 380675352220 PROMGAZCITY@GMAIL.COM
-
Адреса:
04080 , Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 204-А
Номер договору:
№2501/01
Сума договору:
1 905 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 588 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.03.2023 00:00
Дата підписання:
25.01.2022 10:08
Статус:
Підписаний