-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія - ДК 021:2015: 09310000-5 – Електрична енергія
Оголошено тендер
2 300 000.00
UAH
Номер:
8225eeb2a34f41a5988860e79f8a8994
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-23-009499-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Гусятинська комунальна лікарня" Гусятинської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000582
-
Адреса:
48201, Україна, Тернопільська область, селище міського типу Гусятин, ВУЛИЦЯ Б. ЛЕПКОГО, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Гусятинська комунальна лікарня" Гусятинської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000582
-
Адреса:
48201, Україна, Тернопільська область, селище міського типу Гусятин, ВУЛИЦЯ Б. ЛЕПКОГО, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія - ДК 021:2015: 09310000-5 – Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
23.12.2021 17:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 300 000.00 UAH