• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія - ДК 021:2015: 09310000-5 – Електрична енергія

1 905 900.00 UAH з ПДВ
Номер: a229edddd30a42e0842f3877837abf46
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-23-009912-b-a1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Гусятинська комунальна лікарня" Гусятинської селищної ради
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМГАЗ СІТІ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору: №2501/01
Дата підписання: 25.01.2022 10:08
Період дії договору: до 31.03.2023 00:00
Сума договору: 1 905 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 317 650.00 UAH)
Оплачено: 1 905 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 317 650.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 490000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 48201, Україна, Тернопільська область, селище міського типу Гусятин, ВУЛИЦЯ Б. ЛЕПКОГО, будинок 1 На карті

Внесені зміни

    Номер: 5294009519c64072b46efb8a82a488a0
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Розподіл оплати за електричну енергію по відповідних рахунках
    Номер додаткової угоди: №1
    Дата внесення змін до договору: 04.02.2022 13:16
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №1.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 3e4bf3ac86574cf3a4c87771ee53e73c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Розподіл оплати за електричну енергію по відповідних рахунках
    Номер додаткової угоди: №2
    Дата внесення змін до договору: 16.03.2022 11:03
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №2.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: b5dafafc10594d4486350d13552d7289
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Розподіл оплати за електричну енергію по відповідних рахунках
    Номер додаткової угоди: №3
    Дата внесення змін до договору: 13.04.2022 09:04
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №3.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 229cf4df90c24bb88622ec715caeef82
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Розподіл оплати за електричну енергію по відповідних рахунках
    Номер додаткової угоди: №4
    Дата внесення змін до договору: 15.04.2022 14:04
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №4.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: d5d59c8ecbe84dbbbe2446e886ace0ac
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Розподіл оплати за електричну енергію по відповідних рахунках
    Номер додаткової угоди: №5
    Дата внесення змін до договору: 13.05.2022 11:03
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №5.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 6bb7a2fb23a14dc8b71f961fc6674d21
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Розподіл оплати за електричну енергію по відповідних рахунках
    Номер додаткової угоди: №6
    Дата внесення змін до договору: 16.06.2022 10:08
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №6.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 4bd9e7dd10fb466b974f05f680ab9a5a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Розподіл оплати за електричну енергію по відповідних рахунках
    Номер додаткової угоди: №7
    Дата внесення змін до договору: 14.07.2022 14:21
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №7.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 5223a5afe0114f5f93f895357ac1a4fd
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку
    Номер додаткової угоди: №8
    Дата внесення змін до договору: 09.08.2022 10:05
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №8.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: abcd2e7ea02b4607a31df20af7b3cc2b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку
    Номер додаткової угоди: №9
    Дата внесення змін до договору: 02.09.2022 14:04
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №9.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 2a2e52f8c01241f3acb31aed6d7aa0eb
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку
    Номер додаткової угоди: №10
    Дата внесення змін до договору: 05.09.2022 09:03
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №10.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: d1ae8cc91c404ba98eb37f7d99419c11
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Розподіл оплати за електричну енергію по відповідних рахунках
    Номер додаткової угоди: №11
    Дата внесення змін до договору: 15.09.2022 13:52
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №11.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 66fbcae2329649b08bef1adac9ace5d9
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку
    Номер додаткової угоди: №12
    Дата внесення змін до договору: 16.09.2022 14:05
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №12.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 8dcbdb2efa1a4932b6c00a09c1bdce24
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміни до Договору в частині реквізитів Постачальника
    Номер додаткової угоди: №13
    Дата внесення змін до договору: 19.09.2022 14:56
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №13.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: ab8314c1206f47bca5bcc72ac5be4eb9
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Розподіл оплати за електричну енергію по відповідних рахунках
    Номер додаткової угоди: №14
    Дата внесення змін до договору: 22.09.2022 14:03
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №14.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 07770bc303014ecaa5d02c899882ad64
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку
    Номер додаткової угоди: №15
    Дата внесення змін до договору: 12.10.2022 09:04
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №15.pdf
pdf
Повідомлення про зміну ціни.pdf
pdf
Цінова довідка.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 1a8b5a48ec6f4e678f35afbba30b557a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміни до Договору в частині реквізитів Постачальника
    Номер додаткової угоди: №16
    Дата внесення змін до договору: 12.10.2022 13:07
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №16.pdf
pdf
Повідомлення про зміну реквізитів.pdf
pdf
Довідка про відкриття поточного рахунку.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: ef374115d69247728706cfbd46508b3d
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Розподіл оплати за електричну енергію по відповідних рахунках
    Номер додаткової угоди: №17
    Дата внесення змін до договору: 14.10.2022 10:06
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №17.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 92ad643573bb46d7b9ded24bcb776ff6
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Розподіл оплати за електричну енергію по відповідних рахунках
    Номер додаткової угоди: №18
    Дата внесення змін до договору: 19.10.2022 10:04
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №18.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 3e72358bdd0d44a7b395487e198bc5fd
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Розподіл оплати за електричну енергію по відповідних рахунках
    Номер додаткової угоди: №19
    Дата внесення змін до договору: 14.11.2022 09:41
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №19.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: ec9873ed98294754a751f04e41ca8147
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Розподіл оплати за електричну енергію по відповідних рахунках
    Номер додаткової угоди: №20
    Дата внесення змін до договору: 13.12.2022 11:07
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №20.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: a271706dab4243a9b9e09f9a674357d2
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовження строку дії Договору для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в Договорі, укладеному в попередньому роцію
    Номер додаткової угоди: №21
    Дата внесення змін до договору: 20.12.2022 10:05
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №21.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: ff5501e760754c52a899d93b92b4ff7c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Розподіл оплати за електричну енергію по відповідних рахунках
    Номер додаткової угоди: №22
    Дата внесення змін до договору: 28.12.2022 14:07
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №22.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 1b25fbc8c9fd40e797b00fdb00050b39
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Внесення змін внаслідок продовження Договору, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в Договорі, укладеному в попередньому році.
    Номер додаткової угоди: №23
    Дата внесення змін до договору: 19.01.2023 09:03
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №23.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 19853394d9d14e42acc2c4f0b4f07330
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Корегування суми оплати по відповідних рахунках, в результаті фактичної наявності коштів по них
    Номер додаткової угоди: №24
    Дата внесення змін до договору: 21.02.2023 13:55
    Статус:
    Опубліковано