• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

09310000-5 Електрична енергія (з урахуванням вартості послуг з розподілу)

Завершена

1 218 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 100.00 UAH
Номер: 283a7991e93944dfac7176407ad7fb2d
Внутрішній номер закупівлі: 13361376
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-22-013872-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЛИПЕЦЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
Контактна особа: Черних Зоя 380577471189 LIPCINT@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 218 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 100.00 UAH
Період уточнення: 22.12.2021 15:10 - 28.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 22.12.2021 15:10 - 07.01.2022 18:00
Аукціон: 10.01.2022 11:58 - 10.01.2022 12:21
Період кваліфікації: 10.01.2022 12:21 - 11.01.2022 10:13
Період завантаження договору: 11.01.2022 10:13 - 31.01.2022 10:13
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09310000-5 Електрична енергія (з урахуванням вартості послуг з розподілу)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 203000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 62414, Україна, Харківська область, с. Липці, Покровська 57 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРЕЙДЕНЕРДЖИ"

Оскарження: 11.01.2022 10:13 - 22.01.2022 00:00
Початкова пропозиція 1 041 390.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 041 390.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.01.2022 10:13
Відповіді на вимоги 10
Документи 98
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАЕНЕРГО ПОСТАЧ"
Початкова пропозиція 1 084 020.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 084 020.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 61
Скарги 0

Контракти

Номер: 382cf4d86cd94c9a84723bae78a19a8e
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-22-013872-c-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРЕЙДЕНЕРДЖИ"
Номер договору: 226
Сума договору: 59 764.50 UAH з ПДВ
Сума договору: 49 803.75 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: 09310000-5 Електрична енергія (з урахуванням вартості послуг з розподілу): 5.13000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 27.01.2022 00:00
Статус:
Виконаний
PDF
Дог. 226 Елек. енергія.PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s