-
Відкриті торги
-
КЕП
09310000-5 Електрична енергія (з урахуванням вартості послуг з розподілу)
59 764.50
UAH з ПДВ
Номер:
382cf4d86cd94c9a84723bae78a19a8e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-22-013872-c-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЛИПЕЦЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189624
-
Контактна особа:
Черних Зоя 380577471189 LIPCINT@UKR.NET
-
Адреса:
62414, Україна, Харківська область, с. Липці, Харківський район, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРЕЙДЕНЕРДЖИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43589966
-
Контактна особа:
Отдел тендеров 380505045012 trdenrgtender@gmail.com
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, 61001, Харківська обл., місто Харків, пр.Гагаріна, будинок 24Д
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
09310000-5 Електрична енергія (з урахуванням вартості послуг з розподілу): 5.13000 UAH з ПДВ
Номер договору:
226
Дата підписання:
27.01.2022 00:00
Період дії договору:
27.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
59 764.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 9 960.75 UAH)
Оплачено:
59 764.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 9 960.75 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09310000-5 Електрична енергія (з урахуванням вартості послуг з розподілу)
Кількість
11650 кВт⋅год
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Постанова)
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
a89415ecbaa04fd4b93e54990785424f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди розірвати з 12 жовтня 2022 року дію Договору про постачання електричної енергії споживачу № 226 від 27.01.2022р. у зв'язку з набуттям статусу «Дефолтний», що унеможливлює подальше постачання електричної енергії
Сторони домовились внести зміни до Договору, шляхом зменшення суми Договору на 981 625,50 грн. (дев'ятсот вісімдесят одна тисяча шістсот двадцять п'ять гривень, 50 копійок) та викласти пункт 5.2. договору у наступній редакції :
« Ціна цього Договору становить 59 764,50 грн. (п'ятдесят дев'ять тисяч сімсот шістдесят чотири гривні, 50 копійок), в т.ч. ПДВ 9960.75 грн. (дев'ять тисяч дев'ятсот шістдесят гривень, 75 копійок).
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
12.10.2022 00:00
Статус:
Опубліковано