-
Відкриті торги
-
КЕП
09310000-5 Електрична енергія (з урахуванням вартості послуг з розподілу)
Оголошено тендер
1 218 000.00
UAH
Номер:
c50fed473a4043aca0de8329adb815a5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-22-015871-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЛИПЕЦЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189624
-
Адреса:
62414, Україна, Харківська область, с. Липці, Харківський район, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЛИПЕЦЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189624
-
Адреса:
62414, Україна, Харківська область, с. Липці, Харківський район, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 218 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09310000-5 Електрична енергія (з урахуванням вартості послуг з розподілу)
Примітки:
Річний план очіікеувана вартість
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
22.12.2021 14:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 218 000.00 UAH