-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Взуття різне, крім спортивного та захисного (Взуття робоче)
Тендер Prozorro UA-2021-12-21-011302-c
Завершена
1 261 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 7 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 7 000.00 UAH
Номер:
948c2d9366c74f37a200b2bbda9f4575
Внутрішній номер закупівлі:
13316368
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-21-011302-c
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05396638
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ ПЕСТЕЛЯ, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Svetlana Belyaeva +380552480282 tender@co.ksoe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 261 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
35 000.00 UAH
Період уточнення:
21.12.2021 13:52 - 27.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
21.12.2021 13:52 - 06.01.2022 11:00
Аукціон:
10.01.2022 11:20 - 10.01.2022 11:43
Період кваліфікації:
10.01.2022 11:43 - 17.01.2022 11:55
Період завантаження договору:
17.01.2022 11:55 - 06.02.2022 11:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях180 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
НАПІВЧЕРЕВИКИ ШКІРЯНІ (Код ДК 021:2015 18815200-7)
Кількість
122 пара
Період постачання
24.01.2022 - 31.12.2022
ЧЕРЕВИКИ ШКІРЯНІ (Код ДК 021:2015 18815100-6)
Кількість
15 пара
Період постачання
24.01.2022 - 31.12.2022
ЧЕРЕВИКИ ШКІРЯНІ УТЕПЛЕНІ (Код ДК 021:2015 18815100-6)
Кількість
53 пара
Період постачання
24.01.2022 - 31.12.2022
ЧОБОТИ ГУМОВІ (Код ДК 021:2015 18812200-6)
Кількість
971 пара
Період постачання
24.01.2022 - 31.12.2022
ЧОБОТИ КИРЗОВІ (Код ДК 021:2015 18815000-5)
Кількість
1001 пара
Період постачання
24.01.2022 - 31.12.2022
ЧОБОТИ УТЕПЛЕНІ (Код ДК 021:2015 18815000-5)
Кількість
370 пара
Період постачання
24.01.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОСТОК-СЕРВІС"
Оскарження: 17.01.2022 11:53 - 28.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37674503
-
Контактна особа:
Тарасьева Ирина Валерьевна 380444226404 TARASEVA.I@VOSTOK-SERVICE.COM.UA
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, бульвар Вернадского, д.36, г.Киев
Оскарження: 17.01.2022 11:53 - 28.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 132 375.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 132 375.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.01.2022 11:53
Відповіді на вимоги
11
Документи
11
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ТАЛАНЛЕГПРОМ"
Оскарження: 17.01.2022 11:55 - 28.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31862978
-
Контактна особа:
Чех Оксана Миколаївна 380442899605 TALANTENDER@GMAIL.COM http://www.talan.in.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 77
Оскарження: 17.01.2022 11:55 - 28.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 214 454.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 214 454.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.01.2022 11:55
Відповіді на вимоги
11
Документи
108
Скарги
0
Контракти
Номер:
13454a1f6eed4ddd81c8b78b35ecd72a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-21-011302-c-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ТАЛАНЛЕГПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31862978
-
Контактна особа:
Чех Оксана Миколаївна 380442899605 TALANTENDER@GMAIL.COM http://www.talan.in.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 77
Номер договору:
1881/0156А
Сума договору:
1 214 454.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 012 045.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.01.2022 00:00 - 31.03.2023 00:00
Дата підписання:
30.01.2022 10:00
Статус:
Підписаний