-
Відкриті торги
-
КЕП
Взуття різне, крім спортивного та захисного (Взуття робоче)
1 214 454.00
UAH з ПДВ
Номер:
13454a1f6eed4ddd81c8b78b35ecd72a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-21-011302-c-a1
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05396638
-
Контактна особа:
Svetlana Belyaeva +380552480282 tender@co.ksoe.com.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ ПЕСТЕЛЯ, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ТАЛАНЛЕГПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31862978
-
Контактна особа:
Чех Оксана Миколаївна 380442899605 TALANTENDER@GMAIL.COM http://www.talan.in.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 77
Класифікатор ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоАналіз за цим CPV
Номер договору:
1881/0156А
Дата підписання:
30.01.2022 10:00
Період дії договору:
30.01.2022 00:00 - 31.03.2023 00:00
Сума договору:
1 214 454.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 202 409.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
НАПІВЧЕРЕВИКИ ШКІРЯНІ (Код ДК 021:2015 18815200-7)
Кількість
122 пара
Період постачання
24.01.2022 - 31.12.2022
ЧЕРЕВИКИ ШКІРЯНІ (Код ДК 021:2015 18815100-6)
Кількість
15 пара
Період постачання
24.01.2022 - 31.12.2022
ЧЕРЕВИКИ ШКІРЯНІ УТЕПЛЕНІ (Код ДК 021:2015 18815100-6)
Кількість
53 пара
Період постачання
24.01.2022 - 31.12.2022
ЧОБОТИ ГУМОВІ (Код ДК 021:2015 18812200-6)
Кількість
971 пара
Період постачання
24.01.2022 - 31.12.2022
ЧОБОТИ КИРЗОВІ (Код ДК 021:2015 18815000-5)
Кількість
1001 пара
Період постачання
24.01.2022 - 31.12.2022
ЧОБОТИ УТЕПЛЕНІ (Код ДК 021:2015 18815000-5)
Кількість
370 пара
Період постачання
24.01.2022 - 31.12.2022