-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Взуття різне, крім спортивного та захисного (Взуття робоче)
Тендер Prozorro UA-2021-12-21-011302-c
Завершена
1 261 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 7 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 7 000.00 UAH
Період уточнення:
21.12.2021 13:52 - 27.12.2021 00:00
Відповідь надана
Висота взуття
Номер:
865ffe5445a44c86a7c9d7774f9f172a
Дата опублікування:
24.12.2021 15:46
Опис:
Відповідають ДСТУ. Вибачте за помилку.
Відповідь:
Відповідно до закону України, замовник торгів визначає предмет закупівлі та вимоги до предмету закупівлі самостійно, а не за погодженням з усіма чи окремими учасниками процедури закупівлі, які взагалі не мають права впливати на замовника щодо вибору предмета закупівлі чи вимоги до предмету закупівлі.
Згідно ДСТУ EN ISO 20347:2015 висота взуття не менше 117см. Вимога замовника не протирічить нормам ДСТУ.
Різнокольоровість підошви дає можливість візуально пересвідчитись в тому, що підошва двохслойна, тобто забезпечує надійний захист ноги.
Технічні характеристики еквіваленту не повинні бути гіршими.
Учасник може надати еквівалент товару.
Технічні характеристики еквіваленту не повинні бути гіршими.
Дата відповіді:
30.12.2021 16:14
Відповідь надана
Висота взуття
Номер:
951b392344e04eebaf03559c43537267
Дата опублікування:
24.12.2021 14:57
Опис:
Доброго дня, шановний Замовнику.
Згідно Технічних вимог до тендерної документації, ви прописуєте висоту Черевики шкіряні та Черевики шкіряні утепленні 140мм.
Згідно ДСТУ EN ISO 20347:2015 висота взуття не меньше 117см. Наші черевики не відповідають заявленим вимогам, але не відповідають ДСТУ.
Просимо внести зміни до ТВ.
Тако ж ДСТУ EN ISO 20347:2015 не передбачає різнокольоровість підошви і нє впливає на безпенку.
Відповідь:
Відповідно до закону України, замовник торгів визначає предмет закупівлі та вимоги до предмету закупівлі самостійно, а не за погодженням з усіма чи окремими учасниками процедури закупівлі, які взагалі не мають права впливати на замовника щодо вибору предмета закупівлі чи вимоги до предмету закупівлі.
Згідно ДСТУ EN ISO 20347:2015 висота взуття не менше 117см. Вимога замовника не протирічить нормам ДСТУ.
Різнокольоровість підошви дає можливість візуально пересвідчитись в тому, що підошва двохслойна, тобто забезпечує надійний захист ноги.
Технічні характеристики еквіваленту не повинні бути гіршими.
Учасник може надати еквівалент товару.
Технічні характеристики еквіваленту не повинні бути гіршими.
Дата відповіді:
30.12.2021 16:14