-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування
Тендер Prozorro UA-2021-12-17-015682-c
Місцезнаходження замовника: 18000, м. Черкаси, вул. Добровольчих батальйонів, буд. 13; Категорія замовника: відповідно до ч.1.ст.2 Закону; Вид закупівлі: відповідно до абз.1 п.5 ч.2 ст.4 Закону; Інформація про мову, якою мають бути складені тендерні пропозиції учасників – відповідно до Тендерної документації; Джерело фінансування – кошти місцевого бюджету; Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі-відповідно до Тендерної документації та Додатків до неї
Завершена
870 811.74
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 354.06 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 354.06 UAH
Номер:
bcf5954561ce42b3b5beb73dff351adb
Внутрішній номер закупівлі:
13239788
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-17-015682-c
Замовник:
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Черкаської міської ради Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25874875
-
Адреса:
18031, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Добровольчих батальйонів, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Чаус +380681066377 byxzosh7@ukr.net http://school7.ck.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
870 811.74 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 354.06 UAH
Період уточнення:
17.12.2021 15:09 - 26.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
17.12.2021 15:09 - 05.01.2022 00:00
Аукціон:
05.01.2022 14:00 - 05.01.2022 14:23
Період кваліфікації:
05.01.2022 14:23 - 05.01.2022 17:18
Період завантаження договору:
05.01.2022 17:18 - 25.01.2022 17:18
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. Добровольчих батальйонів, буд. 13
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа - підприємець Котенко Жанна Григорівна
Оскарження: 05.01.2022 17:18 - 16.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2233225426
-
Контактна особа:
Котенко Жанна 380637001463 vertyoz214@gmail.com
-
Адреса:
18031, Україна, Черкаська область, Черкаси, ПРОВУЛОК МОЖАЙСЬКОГО, будинок 11
Оскарження: 05.01.2022 17:18 - 16.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
869 811.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
869 811.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.01.2022 17:18
Відповіді на вимоги
10
Документи
25
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Л-НЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44001244
-
Контактна особа:
Нестеренко Лариса 380687106275 larisanesterenko499@gmail.com
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, б.Шевченка, будинок 132, квартира 168
Початкова пропозиція
870 811.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
870 811.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
79162a65ccd94574b17248c1870d4db3
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-17-015682-c-c1
Постачальник:
Фізична особа - підприємець Котенко Жанна Григорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2233225426
-
Контактна особа:
Котенко Жанна 380637001463 vertyoz214@gmail.com
-
Адреса:
18031, Україна, Черкаська область, Черкаси, ПРОВУЛОК МОЖАЙСЬКОГО, будинок 11
Номер договору:
2
Сума договору:
59 630.65 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.01.2022 00:00 - 31.08.2022 00:00
Дата підписання:
17.01.2022 14:00
Статус:
Розірваний