-
Відкриті торги
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування
59 630.65
UAH без ПДВ
Номер:
79162a65ccd94574b17248c1870d4db3
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-17-015682-c-c1
Замовник:
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Черкаської міської ради Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25874875
-
Контактна особа:
Ірина Чаус +380681066377 byxzosh7@ukr.net http://school7.ck.ua/
-
Адреса:
18031, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Добровольчих батальйонів, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Фізична особа - підприємець Котенко Жанна Григорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2233225426
-
Контактна особа:
Котенко Жанна 380637001463 vertyoz214@gmail.com
-
Адреса:
18031, Україна, Черкаська область, Черкаси, ПРОВУЛОК МОЖАЙСЬКОГО, будинок 11
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
2
Дата підписання:
17.01.2022 14:00
Період дії договору:
17.01.2022 00:00 - 31.08.2022 00:00
Сума договору:
59 630.65 UAH без ПДВ
Оплачено:
59 630.65 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
розірвання за згодою сторін з 31.08.2022
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.04.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. Добровольчих батальйонів, буд. 13
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
4eed03dc1b314364b4ba5cf708e6c66a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
01.04.2022 11:05
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
e3cf8e640aba43c0868a02ef12d0d0ce
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
покращення якості предмета закупівлі,
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
04.04.2022 12:13
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
c3c8521ec4b74abeb158098057e2763e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
30.05.2022 16:18
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
112a12f7b0d64862b284570306626391
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.1 ч. 5 статті 41 Закону України "Про
публічні закупівлі" викладення п.3.1. Договору і
Специфікації послуг, наведеної в додатку №1 до
Договору, в новій редакції
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
31.08.2022 14:00
Статус:
Опубліковано