-
Відкриті торги
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування
Оголошено тендер
870 811.74
UAH
Номер:
3118022eaaf64f468948a7e36193cd5f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-17-018508-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Черкаської міської ради Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25874875
-
Адреса:
18031, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Добровольчих батальйонів, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Черкаської міської ради Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25874875
-
Адреса:
18031, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Добровольчих батальйонів, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
870 811.74 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код за ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування
Примітки:
Місцезнаходження замовника: 18000, м. Черкаси, Добровольчих батальйонів, буд. 13; Категорія замовника: відповідно до ч.1.ст.2 Закону; Вид закупівлі: відповідно до абз.1 п.5 ч.2 ст.4 Закону
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.12.2021 14:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума870 811.74 UAH