-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
03210000-6 - Зернові культури та картопля( 03212213-6 - Горох сушений,03212100-1 - Картопля)
Тендер Prozorro UA-2021-12-17-000911-a
Завершена
658 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 294.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 294.00 UAH
Номер:
e8bf728da7a64ebbb67d730c28e34ee0
Внутрішній номер закупівлі:
13219870
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-17-000911-a
Замовник:
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНЕ УПРАВЛІННЯ ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43936655
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, місто Вишгород, площа Шевченка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бірюк Ганна Леонідівна +380667370574 sgu.vmr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
658 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 294.00 UAH
Період уточнення:
17.12.2021 10:15 - 23.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
17.12.2021 10:15 - 02.01.2022 10:20
Аукціон:
04.01.2022 11:45 - 04.01.2022 12:08
Період кваліфікації:
04.01.2022 12:08 - 10.01.2022 09:15
Період завантаження договору:
10.01.2022 09:15 - 30.01.2022 09:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Горох сушений.
Кількість
900 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Картопля.
Кількість
30000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ПОЛТАВЕЦЬ АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ"
Оскарження: 10.01.2022 09:11 - 21.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2823012795
-
Контактна особа:
Анатолій Полтавець +380960130132 poltavets4888@gmail.com
-
Адреса:
08156, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, село Софіївська Борщагівка(з), вул.Яблунева, будинок 13а, квартира 215
Оскарження: 10.01.2022 09:11 - 21.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
657 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
657 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.01.2022 09:11
Відповіді на вимоги
10
Документи
10
Скарги
0
ФОП "ВРОЧИНСЬКА ТАМАРА ЛЮДВІГІВНА
"
Оскарження: 10.01.2022 09:15 - 21.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2237323962
-
Контактна особа:
Тетяна Врочинська +380678451255 vrochinskaya846@gmail.com
-
Адреса:
09108, Україна, Київська область, Білоцерківський р-н, місто Біла Церква, вул.Робітнича, будинок 10, квартира 2
Оскарження: 10.01.2022 09:15 - 21.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
658 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
658 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.01.2022 09:15
Відповіді на вимоги
10
Документи
54
Скарги
0
Контракти
Номер:
ff423efc37fc4b1db601891d47ef059a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-17-000911-a-b1
Постачальник:
ФОП "ВРОЧИНСЬКА ТАМАРА ЛЮДВІГІВНА
"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2237323962
-
Контактна особа:
Тетяна Врочинська +380678451255 vrochinskaya846@gmail.com
-
Адреса:
09108, Україна, Київська область, Білоцерківський р-н, місто Біла Церква, вул.Робітнича, будинок 10, квартира 2
Номер договору:
18
Сума договору:
136 736.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
24.01.2022 00:00
Статус:
Підписаний