-
Відкриті торги
-
КЕП
03210000-6 - Зернові культури та картопля( 03212213-6 - Горох сушений,03212100-1 - Картопля)
Оголошено тендер
658 800.00
UAH
Номер:
532ac6062c1c4c4d9f0e477f34e3c9b4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-17-004404-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНЕ УПРАВЛІННЯ ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43936655
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, місто Вишгород, площа Шевченка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНЕ УПРАВЛІННЯ ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43936655
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, місто Вишгород, площа Шевченка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
658 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
03210000-6 - Зернові культури та картопля( 03212213-6 - Горох сушений,03212100-1 - Картопля)
Примітки:
07301, м.Вишгород, пл.Шевченка,1
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопля
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
17.12.2021 10:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума658 800.00 UAH