-
Відкриті торги
-
КЕП
03210000-6 - Зернові культури та картопля( 03212213-6 - Горох сушений,03212100-1 - Картопля)
136 736.00
UAH без ПДВ
Номер:
ff423efc37fc4b1db601891d47ef059a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-17-000911-a-b1
Замовник:
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНЕ УПРАВЛІННЯ ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43936655
-
Контактна особа:
Бірюк Ганна Леонідівна +380667370574 sgu.vmr@gmail.com
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, місто Вишгород, площа Шевченка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ВРОЧИНСЬКА ТАМАРА ЛЮДВІГІВНА
"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2237323962
-
Контактна особа:
Тетяна Врочинська +380678451255 vrochinskaya846@gmail.com
-
Адреса:
09108, Україна, Київська область, Білоцерківський р-н, місто Біла Церква, вул.Робітнича, будинок 10, квартира 2
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Номер договору:
18
Дата підписання:
24.01.2022 00:00
Період дії договору:
24.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
136 736.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Горох сушений.
Кількість
325 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Картопля.
Кількість
6016 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
1bc0533514cc48618d312d92bfb9097c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
№1
Дата внесення змін до договору:
05.07.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
5e3843758fe7480ab5932545f42b3557
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.09.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
1d585041eedc43709b3d49150ddb2e68
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
№3
Дата внесення змін до договору:
07.11.2022 00:00
Статус:
Опубліковано