-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Постачаання електричної енергії як товарної продукції
Тендер Prozorro UA-2021-12-17-000272-b
Завершена
325 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 625.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 625.00 UAH
Номер:
22874a29e53243caa74fe25be648c8ea
Внутрішній номер закупівлі:
13214410
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-17-000272-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА МИРОНІВСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43905464
-
Адреса:
08801, Україна, Київська область, Миронівка, вулиця Cоборності будинок 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
КРУТОГОЛОВ Богдана 380968754758 krytdana89@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
325 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 625.00 UAH
Період уточнення:
17.12.2021 08:32 - 25.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
17.12.2021 08:32 - 04.01.2022 11:00
Аукціон:
05.01.2022 14:24 - 05.01.2022 14:53
Період кваліфікації:
05.01.2022 14:53 - 10.01.2022 13:52
Період завантаження договору:
10.01.2022 13:52 - 30.01.2022 13:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях6 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачаання електричної енергії як товарної продукції
Кількість
3600 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Постачаання електричної енергії як товарної продукції
Кількість
58900 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08832, Україна, Київська область, Обухівський район село Зеленьки, вул. Миру,51
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРГО ХОЛД"
Оскарження: 10.01.2022 13:52 - 21.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43524008
-
Контактна особа:
Андрій Савчук +380969346398 office@energo-hold.com
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Іоанна Павла ІІ, будинок 7, офіс 4
Оскарження: 10.01.2022 13:52 - 21.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
281 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
276 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.01.2022 13:52
Відповіді на вимоги
10
Документи
133
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАРАЕНЕРГОЛАР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44230180
-
Контактна особа:
ТОВ ПАРАЕНЕРГОЛАР 380987583490 paraenergolar@ukr.net
-
Адреса:
61054, Україна, Харківська область, Харків, 61054, Харківська обл., місто Харків, вул.Павлова Академіка, будинок 120, кабінет 310А
Початкова пропозиція
324 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
276 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
59
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗБУТ-ЕНЕРГО ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43709245
-
Контактна особа:
“ЕНЕРГОЗБУТ-ТРАНС” ТОВ 380957652247 energozbut-trans@ukr.net
-
Адреса:
61009, Україна, Харківська область, Харків, 61009, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ, будинок 64А
Початкова пропозиція
323 062.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
323 062.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
83
Скарги
0
Контракти
Номер:
d198180cff7c4361b833b4eaa02a12cd
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-17-000272-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ЕНЕРГО ХОЛД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43524008
-
Контактна особа:
Андрій Савчук +380969346398 office@energo-hold.com
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Іоанна Павла ІІ, будинок 7, офіс 4
Номер договору:
2273/22
Сума договору:
276 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
230 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 19.12.2022 00:00
Дата підписання:
28.01.2022 00:00
Статус:
Розірваний