-
Відкриті торги
-
КЕП
Постачаання електричної енергії як товарної продукції
276 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d198180cff7c4361b833b4eaa02a12cd
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-17-000272-b-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА МИРОНІВСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43905464
-
Контактна особа:
КРУТОГОЛОВ Богдана 380968754758 krytdana89@gmail.com
-
Адреса:
08801, Україна, Київська область, Миронівка, вулиця Cоборності будинок 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЕНЕРГО ХОЛД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43524008
-
Контактна особа:
Андрій Савчук +380969346398 office@energo-hold.com
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Іоанна Павла ІІ, будинок 7, офіс 4
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
2273/22
Дата підписання:
28.01.2022 00:00
Період дії договору:
до 19.12.2022 00:00
Сума договору:
276 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 46 000.00 UAH)
Оплачено:
192 160.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 32 026.73 UAH)
Причини розірвання договору:
Не виконання належних умов Договору.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачаання електричної енергії як товарної продукції
Кількість
3600 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Постачаання електричної енергії як товарної продукції
Кількість
58900 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
08832, Україна, Київська область, Обухівський район село Зеленьки, вул. Миру,51
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
6ba2f9e4117b49d087ce823ba8a94663
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Підставою для підвищення є коливання ціни електричної енергії за результатом торгів на "операторі ринку"
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
20.10.2022 09:00
Статус:
Опубліковано