-
Відкриті торги
-
КЕП
Постачаання електричної енергії як товарної продукції
Оголошено тендер
325 000.00
UAH
Номер:
b838e56b6a0a400eb5cf4619c53b1ef4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-16-005879-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА МИРОНІВСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43905464
-
Адреса:
08801, Україна, Київська область, Миронівка, вулиця Cоборності будинок 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА МИРОНІВСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43905464
-
Адреса:
08801, Україна, Київська область, Миронівка, вулиця Cоборності будинок 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
325 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Постачаання електричної енергії як товарної продукції
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
16.12.2021 13:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума325 000.00 UAH