• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 15544000-3 сир сичужний 50% жирності, фасований; ДК 021:2015: 15542000-9 сир кисломолочний 9% жирності, фасований

Завершена

693 547.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 935.47 UAH
Номер: d3cd5a2c86e64369abf3a365f9e30fa9
Внутрішній номер закупівлі: 13191365
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-16-005246-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛЮБОТИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА- ІНТЕРНАТ "ДИВОСВІТ"" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Петте Людмила 380577411037 mkab.lyubotin@internatkh.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 693 547.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 935.47 UAH
Період уточнення: 16.12.2021 13:16 - 22.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 16.12.2021 13:16 - 01.01.2022 15:00
Аукціон: 04.01.2022 13:58 - 04.01.2022 14:21
Період кваліфікації: 04.01.2022 14:21 - 05.01.2022 10:46
Період завантаження договору: 05.01.2022 10:46 - 25.01.2022 10:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 15544000-3 сир сичужний 50% жирності, фасований
Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Кількість 650 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 62433, Україна, Харківська область, місто Люботин, вул. Кооперативна, буд. 38/8 На карті
ДК 021:2015: 15542000-9 сир кисломолочний 9% жирності, фасований
Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Кількість 4000 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 62433, Україна, Харківська область, місто Люботин, вул. Кооперативна, буд. 38/8 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БЕЛЬЧЕНКО ВОЛОДИМИР ГРИГОРОВИЧ

Оскарження: 05.01.2022 10:46 - 16.01.2022 00:00
Початкова пропозиція 693 540.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
693 540.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.01.2022 10:46
Відповіді на вимоги 10
Документи 60
Скарги 0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МОРОЗОВ ВАДИМ ВАСИЛЬОВИЧ
Початкова пропозиція 693 547.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
693 547.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 18
Скарги 0

Контракти

Номер: 92825ee59c8e4e92bee9675cedeccdd6
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-16-005246-b-b1
Постачальник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БЕЛЬЧЕНКО ВОЛОДИМИР ГРИГОРОВИЧ
Номер договору: 7
Сума договору: 19 773.19 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 17.01.2022 00:00
Статус:
Виконаний
PDF
Договор № 7 від 17.01.2022 г.PDF
pdf
Додаткова угода № 1 від 03.10.2022.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s