• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: 15544000-3 сир сичужний 50% жирності, фасований; ДК 021:2015: 15542000-9 сир кисломолочний 9% жирності, фасований

Оголошено тендер

693 547.00 UAH
Номер: e16b8eaa7cc843f38332765a9ee0ecc8
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-15-002229-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛЮБОТИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА- ІНТЕРНАТ "ДИВОСВІТ"" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛЮБОТИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА- ІНТЕРНАТ "ДИВОСВІТ"" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 693 547.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 15544000-3 сир сичужний 50% жирності, фасований; ДК 021:2015: 15542000-9 сир кисломолочний 9% жирності, фасований
Примітки: Зміни до річного плану закупівель на 2022 рік.
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 15.12.2021 13:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума693 547.00 UAH