-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 15544000-3 сир сичужний 50% жирності, фасований; ДК 021:2015: 15542000-9 сир кисломолочний 9% жирності, фасований
19 773.19
UAH без ПДВ
Номер:
92825ee59c8e4e92bee9675cedeccdd6
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-16-005246-b-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛЮБОТИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА- ІНТЕРНАТ "ДИВОСВІТ"" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04591423
-
Контактна особа:
Петте Людмила 380577411037 mkab.lyubotin@internatkh.org.ua
-
Адреса:
62433, Україна, Харківська область, місто Люботин, вул.Кооперативна, буд.38/8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БЕЛЬЧЕНКО ВОЛОДИМИР ГРИГОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2397200875
-
Контактна особа:
Бельченко Володимир 380506193443 belcenkovolodimir@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61195, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ГВАРДІЙЦІВ-ШИРОНІНЦІВ, будинок 108, квартира 31
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
7
Дата підписання:
17.01.2022 00:00
Період дії договору:
17.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
19 773.19 UAH без ПДВ
Оплачено:
19 773.19 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 15544000-3 сир сичужний 50% жирності, фасований
Кількість
650 кг.
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
62433, Україна, Харківська область, місто Люботин, вул. Кооперативна, буд. 38/8
На карті
ДК 021:2015: 15542000-9 сир кисломолочний 9% жирності, фасований
Кількість
4000 кг.
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
62433, Україна, Харківська область, місто Люботин, вул. Кооперативна, буд. 38/8
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
947032449e9149ef8030c2371a4ff608
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.1, ч.5, ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
03.10.2022 00:00
Статус:
Опубліковано