• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Вершкове масло

Джерело фінансування закупівлі: кошти державного бюджету. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються Замовником, викладаються українською мовою. Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні, бути складені українською мовою. Всі інші документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, документи та інформація щодо підтвердження відповідності вимогам тендерної документації, та які складені іноземною мовою повинні мати автентичний переклад на українську мову , переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). У разі якщо в тендерній пропозиції учасника подаються документи, для підтвердження вимог тендерної документації (наприклад, первинні документи, документи на бланках типових і спеціалізованих форм, буклети, сертифікати, дозволи, тощо) які складені російською мовою до набрання чинності Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», тобто до 16.07.2019, такі документи не перекладаються українською мовою.

Завершена

618 085.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 18 542.55 UAH
Номер: beab82bdfe014117bc1a2ce3e80475ed
Внутрішній номер закупівлі: 13121407
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-14-005320-a   
Замовник: СФ ХНУВС
Контактна особа: Єлшанська Ганна Валеріївна +380665920949 sfnuvs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 618 085.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 18 542.55 UAH
Період уточнення: 14.12.2021 15:38 - 22.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 14.12.2021 15:38 - 01.01.2022 00:00
Аукціон: 04.01.2022 14:16 - 04.01.2022 14:39
Період кваліфікації: 04.01.2022 14:39 - 06.01.2022 09:53
Період завантаження договору: 06.01.2022 09:53 - 26.01.2022 09:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 2570 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛІСОЙВАН ВІКТОРІЯ ІВАНІВНА

Оскарження: 06.01.2022 09:53 - 17.01.2022 00:00
Початкова пропозиція 617 828.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
617 828.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.01.2022 09:53
Відповіді на вимоги 12
Документи 90
Скарги 0
ФОП "ЧКИРЯ ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ"
Початкова пропозиція 618 085.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
618 085.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 12
Документи 39
Скарги 0

Контракти

Номер: d70c00d7001448d2b0c5863d0bd2f122
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-14-005320-a-b1
Постачальник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛІСОЙВАН ВІКТОРІЯ ІВАНІВНА
Номер договору: 3
Сума договору: 4 808.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Вершкове масло: 240.40000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.01.2022 03:00 - 31.12.2022 02:00
Дата підписання: 25.01.2022 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Лiсойван_масло_3.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ1_дог_3.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 235 592.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s