• Відкриті торги
  • КЕП

Вершкове масло

4 808.00 UAH без ПДВ
Номер: d70c00d7001448d2b0c5863d0bd2f122
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-14-005320-a-b1
Замовник: СФ ХНУВС
Постачальник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛІСОЙВАН ВІКТОРІЯ ІВАНІВНА
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю: Вершкове масло: 240.40000 UAH без ПДВ
Номер договору: 3
Дата підписання: 25.01.2022 00:00
Період дії договору: 25.01.2022 03:00 - 31.12.2022 02:00
Сума договору: 4 808.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 4 808.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 20 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Внесені зміни

    Номер: d3e73365dcd14df48c46e5a7b3aef096
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 25.01.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ1_дог_3.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 343d333fd3bf40db8c81da676aedf2bd
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 29.04.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 235 592.pdf
p7s
sign.p7s