-
Відкриті торги
-
КЕП
Вершкове масло
Оголошено тендер
618 085.00
UAH
Номер:
515bcdc5ea9d4aee958241cf59eee1e7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-14-003425-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25576037
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, Суми, вул. Миру 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25576037
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, Суми, вул. Миру 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
618 085.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вершкове масло
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
14.12.2021 14:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вершкове масло
Кількість
2570 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума618 085.00 UAH