-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вершкове масло
Тендер Prozorro UA-2021-12-13-003815-c
Завершена
493 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 465.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 465.00 UAH
Номер:
de4adf0d46c046d8a8962173e5772ce9
Внутрішній номер закупівлі:
13064971
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-13-003815-c
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43459903
-
Адреса:
07443, Україна, Київська область, Броварський р-н, селище міського типу Калинівка, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Катерина Мельниченко +380459478242 kalynivskaotg_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
493 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 465.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
14 790.00 UAH
Період уточнення:
13.12.2021 10:38 - 19.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2021 10:38 - 29.12.2021 00:00
Аукціон:
29.12.2021 12:14 - 29.12.2021 12:37
Період кваліфікації:
29.12.2021 12:37 - 05.01.2022 14:37
Період завантаження договору:
05.01.2022 14:37 - 25.01.2022 14:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
Кількість
1860 кілограм
Період постачання
17.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Переяслав-Молпродукт"
Оскарження: 05.01.2022 14:37 - 16.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00445920
-
Контактна особа:
Пуглій Віталій Володимирович 380674408164,380638280805 tender00445920@gmail.com
-
Адреса:
08404, Україна, Київська область, Переяслав, вулиця Михайла Грушевського, буд. 54
Оскарження: 05.01.2022 14:37 - 16.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
371 628.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
371 628.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.01.2022 14:37
Відповіді на вимоги
11
Документи
82
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Фірма "Фавор"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21505980
-
Контактна особа:
Левченко Олександр Олександрович 380933462438 dv-favor@ukr.net
-
Адреса:
03170, Україна, Київська область, Київ, вул. Тулузи, буд. 5
Початкова пропозиція
424 080.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
424 080.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
39
Скарги
0
Контракти
Номер:
e4455695bebc49978593977ed0ddadbf
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-13-003815-c-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Переяслав-Молпродукт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00445920
-
Контактна особа:
Пуглій Віталій Володимирович 380674408164,380638280805 tender00445920@gmail.com
-
Адреса:
08404, Україна, Київська область, Переяслав, вулиця Михайла Грушевського, буд. 54
Номер договору:
15
Сума договору:
42 757.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
35 631.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Вершкове масло: 199.80000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
19.01.2022 15:21
Статус:
Виконаний