-
Відкриті торги
-
КЕП
Вершкове масло
42 757.20
UAH з ПДВ
Номер:
e4455695bebc49978593977ed0ddadbf
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-13-003815-c-c1
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43459903
-
Контактна особа:
Катерина Мельниченко +380459478242 kalynivskaotg_tender@ukr.net
-
Адреса:
07443, Україна, Київська область, Броварський р-н, селище міського типу Калинівка, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Переяслав-Молпродукт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00445920
-
Контактна особа:
Пуглій Віталій Володимирович 380674408164,380638280805 tender00445920@gmail.com
-
Адреса:
08404, Україна, Київська область, Переяслав, вулиця Михайла Грушевського, буд. 54
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Вершкове масло: 199.80000 UAH з ПДВ
Номер договору:
15
Дата підписання:
19.01.2022 15:21
Період дії договору:
19.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
42 757.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 7 126.20 UAH)
Оплачено:
42 757.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 7 126.20 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
Кількість
214 кілограм
Період постачання
17.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
0109c64414a6496fa75d4949dae224d4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
20.10.2022 15:49
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
6741593e7415496dae1f955dd463a93c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.12.2022 09:51
Статус:
Опубліковано