-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вершкове масло
Тендер Prozorro UA-2021-12-13-003815-c
Завершена
493 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 465.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 465.00 UAH
Період уточнення:
13.12.2021 10:38 - 19.12.2021 00:00
Відповідь надана
тендерна документація
Номер:
26a1aa5df7454242b4968f6d045ef230
Дата опублікування:
16.12.2021 10:37
Опис:
Шановний Замовнику, Ваша Вимога стосовно Додатку 1 п.7.1. а саме: "Експертний висновок або протокол контрольних випробувань харчової продукції виданих відповідною акредитованою лабораторією щодо оцінки відповідності товару вимогам нормативних документів за основними показниками: фізико-хімічні, тригліцеридний склад, наявність немолочних жирів табілків, гормональних препаратів, антибіотиків, не раніше, як за три місяці до кінцевої дати подання пропозиції (надати атестат акредитації лабораторії, яка видала протоколи або експертні висновки). У разі невідповідності в протоколах або експертних висновках хоч одного показника вимогам нормативних документів – пропозиція такого Учасника відхиляється." не є правомірною, адже згідно закону про "Про безпечність та якість харчових продуктів"; " не вказано періодичність випробувань продукції, тому вимога не є правомірною та дискримінуючою, вимагаємо внесення змін в Тендерній Документації а саме прибрате "не раніше, як за три місяці до кінцевої дати подання пропозиції ", або надати посилання на норму закону згідно якого встановлено періодичність випробувань за вказаними показниками.
Відповідь:
Шановний Учаснику!
Згідно ДСТУ 4399:2005 Масло вершкове.Технічні умови для визначення відповідності якості масла вимогам цього стандарту підприємство-виробник
проводить приймальне та періодичне контролювання.
Приймальному контролюванню підлягає кожна партія продукту за органолептичними показниками, масовою часткою жиру, масою нетто, температурою, якістю паковання та марковання.
Під час періодичного контролювання перевіряють мікробіологічні показники (кількість мезофільних аеробних та факультативно-анаеробних мікроорганізмів, бактерії групи кишкових паличок, дріжджів та пліснявих грибів) не менше двох разів на місяць, кислотність титровану та жирової' фази масла або pH плазми масла, масову частку кухонної солі, масові частки вітаміну А, бета-каротину та аннато (у разі їх застосування) — один раз на місяць або на вимогу замовника, відсутність будь-яких жирів та вершків, окрім молочних — на вимогу контрольної організації або замовника.
Таким чином, вимога щодо надання експертного висновку або протоколу випробувань виданого не раніше певного строку не є дискримінаційною та відповідає вимогам чинного законодавства та діючому державному стандарту.
Також, звертаємо Вашу увагу, що нами внесено зміни до тендерної документації в частині строку здійнення котрольних випробувань продукції, що є предметом даної закупівлі.
Дата відповіді:
17.12.2021 16:03