• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Сирні продукти

Завершена

242 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 425.00 UAH
Номер: 9121b4ff1dc448778ffd6c6684865fcb
Внутрішній номер закупівлі: 13052606
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-10-018901-c   
Замовник: КЗ НВО №25 "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ, ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ, ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОГО ВИХОВАННЯ "ЛІРА" КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Людмила Годована +380522345255 nvk25@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 242 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 425.00 UAH
Період уточнення: 10.12.2021 19:47 - 16.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 10.12.2021 19:47 - 26.12.2021 00:00
Аукціон: 28.12.2021 14:58 - 28.12.2021 15:21
Період кваліфікації: 28.12.2021 15:21 - 05.01.2022 13:22
Період завантаження договору: 05.01.2022 13:22 - 25.01.2022 13:22
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир твердий
Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Кількість 500 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 25005, Україна, Кіровоградська область, м.Кіровоград, вулиця Леваневського 2-Д На карті
Сир кисломолочний
Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
Кількість 1000 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 25005, Україна, Кіровоградська область, м.Кіровоград, вулиця Леваневського 2-Д На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Вареха Валентина Вікторівна

Оскарження: 05.01.2022 13:22 - 16.01.2022 00:00
Початкова пропозиція 242 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
242 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.01.2022 13:22
Відповіді на вимоги 10
Документи 10
Скарги 0
ФОП Жадан Валентина Григорівна
Початкова пропозиція 242 498.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
242 498.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 9
Скарги 0

Контракти

Номер: 2a28cec079c947bc9731978d04143944
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-10-018901-c-c1
Постачальник: ФОП Вареха Валентина Вікторівна
Номер договору: 11
Сума договору: 242 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 17.01.2022 14:00
Статус:
Виконаний
pdf
sndtf036-юр11-230000.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s