• Відкриті торги
  • КЕП

Сирні продукти

Оголошено тендер

242 500.00 UAH
Номер: a93f227fe1f5466b889215c6a7429658
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-10-018418-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КЗ НВО №25 "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ, ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ, ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОГО ВИХОВАННЯ "ЛІРА" КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КЗ НВО №25 "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ, ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ, ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОГО ВИХОВАННЯ "ЛІРА" КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 242 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сирні продукти
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 10.12.2021 19:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума242 500.00 UAH