-
Відкриті торги
-
КЕП
Сирні продукти
242 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
2a28cec079c947bc9731978d04143944
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-10-018901-c-c1
Замовник:
КЗ НВО №25 "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ, ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ, ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОГО ВИХОВАННЯ "ЛІРА" КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13745701
-
Контактна особа:
Людмила Годована +380522345255 nvk25@ukr.net
-
Адреса:
25005, Україна, Кіровоградська область, м. Кіровоград, вул. Леваневського, 2-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Вареха Валентина Вікторівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2280024345
-
Контактна особа:
Вареха Валентина Вікторівна +380502832296 varehavv@ukr.net
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вулиця Кременчуцька
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Номер договору:
11
Дата підписання:
17.01.2022 14:00
Період дії договору:
17.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
242 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
23 792.08 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир твердий
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25005, Україна, Кіровоградська область, м.Кіровоград, вулиця Леваневського 2-Д
На карті
Сир кисломолочний
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
25005, Україна, Кіровоградська область, м.Кіровоград, вулиця Леваневського 2-Д
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
9adaf17c423645e388a28c9a0e2034b5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
06.12.2022 18:00
Статус:
Опубліковано