-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання
Тендер Prozorro UA-2021-12-10-015904-c
Завершена
340 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 700.00 UAH
Номер:
78e39bf2f59b4f83a6885b56b2d5e2a1
Внутрішній номер закупівлі:
13047651
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-10-015904-c
Замовник:
Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»«Сумська регіональна дирекція»)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020661
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Петропавлівська, 125
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Горб +380542779119, +380997408785 trksumy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
340 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 700.00 UAH
Період уточнення:
10.12.2021 15:52 - 18.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
10.12.2021 15:52 - 28.12.2021 00:00
Аукціон:
28.12.2021 11:05 - 28.12.2021 11:34
Період кваліфікації:
28.12.2021 11:34 - 30.12.2021 18:18
Період завантаження договору:
30.12.2021 18:18 - 19.01.2022 18:18
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КЛІНІНГ ПРО СЕРВІС"
Оскарження: 30.12.2021 18:11 - 10.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37655920
-
Контактна особа:
Igor Anikiev +380673291223 i.anikiev@cleaning-pro.com.ua
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 37
Оскарження: 30.12.2021 18:11 - 10.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
251 591.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
251 591.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.12.2021 18:11
Відповіді на вимоги
10
Документи
26
Скарги
0
ПП "ТЕХНО-КЛІН"
Оскарження: 30.12.2021 18:13 - 10.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42639759
-
Контактна особа:
Марина Ліхневська +380673834740 shalena-bdgilka@i.ua
-
Адреса:
31312, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район, село Олешин, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА, будинок 55
Оскарження: 30.12.2021 18:13 - 10.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
272 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
272 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.12.2021 18:13
Відповіді на вимоги
10
Документи
51
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПНВКФ "АРС"
Оскарження: 30.12.2021 18:18 - 10.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37845557
-
Контактна особа:
Андрій +380956459345 info_ars@ukr.net
-
Адреса:
40034, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ІВАНА СІРКА, будинок 37, квартира 241
Оскарження: 30.12.2021 18:18 - 10.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
339 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
339 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.12.2021 18:18
Відповіді на вимоги
10
Документи
109
Скарги
0
Контракти
Номер:
8b3e8ce2f65046c9aa4a89a181b8e20b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-10-015904-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПНВКФ "АРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37845557
-
Контактна особа:
Андрій +380956459345 info_ars@ukr.net
-
Адреса:
40034, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ІВАНА СІРКА, будинок 37, квартира 241
Номер договору:
116-2-34/4
Сума договору:
327 496.93 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.01.2022 00:00 - 28.02.2023 00:00
Дата підписання:
17.01.2022 14:46
Статус:
Виконаний