-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання
327 496.93
UAH без ПДВ
Номер:
8b3e8ce2f65046c9aa4a89a181b8e20b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-10-015904-c-c1
Замовник:
Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»«Сумська регіональна дирекція»)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020661
-
Контактна особа:
Лариса Горб +380542779119, +380997408785 trksumy@ukr.net
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Петропавлівська, 125
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПНВКФ "АРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37845557
-
Контактна особа:
Андрій +380956459345 info_ars@ukr.net
-
Адреса:
40034, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ІВАНА СІРКА, будинок 37, квартира 241
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Номер договору:
116-2-34/4
Дата підписання:
17.01.2022 14:46
Період дії договору:
17.01.2022 00:00 - 28.02.2023 00:00
Сума договору:
327 496.93 UAH без ПДВ
Оплачено:
327 496.93 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 28.02.2023
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
0031a86e465144f88339c2c314df2f91
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшили ціну договору (без зміни кількості (обсягу) та якості послуг) на 9585 грн 90 коп.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
17.01.2022 14:51
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
d588710cd8d64b2e8b168de99d4558a9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення ціни договору на суму 56499,99 грн
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
16.09.2022 12:10
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
084e6dfbfbf54c7fbd4ea9d0a2d55dee
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Дію договору продовжено на строк достатній для проведення процедури закупівлі на початку 2023 року (до 28.02.2023 року)
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
28.12.2022 14:38
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
07f1f1a6429446c5bcc603858c6a4564
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення суми договору на 54582,82 грн
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
06.02.2023 17:28
Статус:
Опубліковано