-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання
Оголошено тендер
340 000.00
UAH
Номер:
b5d72dc44eeb4489a0f7dbc3bb2b6119
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-03-019481-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»«Сумська регіональна дирекція»)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020661
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Петропавлівська, 125
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»«Сумська регіональна дирекція»)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020661
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Петропавлівська, 125
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
340 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.12.2021 18:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума340 000.00 UAH