-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 3
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-10-007508-a
Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками - резидентами України, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ, що складений на іншій мові, учасник надає переклад цього документу українською мовою, завірений підписом уповноваженої особи Учасника. При цьому установчі документи учасника, документи про призначення/обрання керівника, документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, а також документи, що підтверджують відповідність товару технічним, якісним та кількісним характеристикам предмету закупівлі (в тому числі технічній специфікації), які викладені в оригіналі російською мовою, не потребують перекладу українською мовою. Додатково власні назви, торгові марки, моделі, назва виробника, дилера, дистриб’ютора, найменування адміністративних одиниць, адреси, абревіатури, значення технічних характеристик, топоніми, фірмові бланки, адреси сайтів, посилання, які викладені іншою мовою ніж українська, в документах, що входять до складу тендерної пропозиції, не потребують перекладу українською мовою. Тендерні пропозиції підготовлені Учасниками - нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати переклад українською мовою, вірність перекладу (або справжність підпису перекладача) повинна бути засвідчена нотаріально або документ повинен бути легалізований у встановленому законодавством України порядку. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному тексту. Забезпечення тендерних пропозицій не вимагається
мін. крок: 1% або 23 646.09 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
01173530
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Аеропорт
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
42082379
-
Контактна особа:
Наталья Волошина +380989621232 voloshinanv@dnep.com.ua
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Моссаковського Володимира, будинок 7
Оскарження: 04.01.2022 17:40 - 15.01.2022 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
Коваленко Валерій +380442774777 acidlove@ex.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
-
Код ЄДРПОУ:
39726263
-
Контактна особа:
Синєгуб Руслан +380978419535 rs@ernering.com
-
Адреса:
03022, Україна, м. Київ, ПРОВУЛОК ВАСИЛЯ ЖУКОВСЬКОГО, будинок 15
-
Код ЄДРПОУ:
40111046
-
Контактна особа:
Крижановська Інна 380979069228 inna.mango78@gmail.com
-
Адреса:
18001 , Україна, Черкаська область, Черкаси, Черкаська обл., місто Черкаси, ВУЛИЦЯ НАДПІЛЬНА, будинок 261, офіс 7
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
42082379
-
Контактна особа:
Наталья Волошина +380989621232 voloshinanv@dnep.com.ua
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Моссаковського Володимира, будинок 7