• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

1 968 829.66 UAH з ПДВ
Номер: 680b587d19af4464ae50d090f2722600
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-10-007508-a-c1
Замовник: Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Кривий Ріг" Криворізької міської ради
Постачальник: ТОВ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору: №684/2022
Дата підписання: 24.01.2022 10:00
Період дії договору: 24.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору: 1 968 829.66 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 328 138.28 UAH)
Оплачено: 1 968 829.66 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 328 138.28 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 447759.392 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 50000, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, АЕРОПОРТ, об’єкти Споживача На карті

Внесені зміни

    Номер: e274c8b11b5d4c9fbd46be7595bf1aca
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: керуючись вимогами Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України. Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14 березня 2018 року № 312. а також пунктом 2 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», уклали цю додаткову угоду до договору про постачання електричної енергії № 684/2022 від 24.01.2022р. про наступне: Внести зміни до п.3.1. розділу 3 «Умови постачання» виклавши його в новій редакції. Внести зміни до п.7.1.7. та п.7.2.4. розділу 7 «Права і обов’язки Постачальника» виклавши їх в новій редакції. Внести зміни до п.9.6. га п.9.7. розділу 9 «Відповідальність сторін» виклавши їх в новій редакції. Внести зміни до п.13.2. розділу 13 «Оперативно господарівські санкції» виклавши його в новій редакції. Внести зміни до п.14.1. та 14.6. розділу 14 «Строк дії договору та інші умови» виклавши його в новій редакції. Внести зміни в Додаток 2 «Порядок розрахунку» виклавши його в новій редакції. Внести зміни в Додаток 3 «Заява приєднання» виклавши його в новій редакції.
    Номер додаткової угоди: №1
    Дата внесення змін до договору: 07.02.2022 09:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №1.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 5493d7b5c8594ecc9747000a9070530d
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: керуючись вимогами Цивільного кодексу України. Господарського кодексу України. Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14 березня 2018 року № 312. а також пунктом 2 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», уклали що додаткову угоду до договору про постачання електричної енергії № 684/2022 від 24.01.2022р. (далі — Договір) про наступне: У зв’язку із зміною ціни (коливанням ціни) на електричну енергію на ринку електричної енергії «На добу наперед» (РДН) за 1 кВт*год за даними ДП «Оператор ринку». Сторони дійшли згоди: Внести зміни до п.5.2. розділу 5 «Ціна, порядок обліку та оплати електричної енергії, порядок зміни ціни» Договору виклавши його в новій редакції наступного змісту: « 5.2. Ціна за 1 кВт*год електричної енергії за цим договором становить 3,41564 грн. без ПДВ. разом з ПДВ 4,09877 грн. та складається з: закупівельної ціни на ринку електричної енергії; регульованого тарифу на передачу електричної енергії, затвердженого у встановленому порядку; тарифу (маржі) Постачальника електричної енергії.»
    Номер додаткової угоди: №2
    Дата внесення змін до договору: 08.02.2022 09:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №2.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: b4b07898028f4fee97176d928dd7753e
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: керуючись вимогами Цивільного кодексу України. Господарського кодексу України. Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14 березня 2018 року № 312. а також пунктом 2 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», уклали що додаткову угоду до договору про постачання електричної енергії № 684/2022 від 24.01.2022р. (далі — Договір) про наступне: У зв’язку із зміною ціни (коливанням ціни) на електричну енергію на ринку електричної енергії «На добу наперед» (РДН) за 1 кВт*год за даними ДП «Оператор ринку». Сторони дійшли згоди: Внести зміни до п.5.2. розділу 5 «Ціна, порядок обліку та оплати електричної енергії, порядок зміни ціни» Договору виклавши його в новій редакції наступного змісту: « 5.2. Ціна за 1 кВт*год електричної енергії за цим договором становить 3,6824 грн. без ПДВ. разом з ПДВ 4,41888 грн. та складається з: закупівельної ціни на ринку електричної енергії; регульованого тарифу на передачу електричної енергії, затвердженого у встановленому порядку; тарифу (маржі) Постачальника електричної енергії.»
    Номер додаткової угоди: №3
    Дата внесення змін до договору: 09.02.2022 09:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №3.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: c60afdaae1e8423c8bda8fac33722445
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: керуючись вимогами Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14 березня 2018 року № 312 (далі - ПРРЕЕ), а також Закону України «Про публічні закупівлі», уклали цю додаткову угоду до договору про закупівлю електричної енергії № 684/2022 від 24.01.2022 (далі - Договір) про наступне: Внести зміни до п.14.1. розділу 14 «Строк дії договору та інші умови» виклавши його в наступній редакції: «14.1. Договір набирає чинності з дати його підписання Сторонами та діє до «31» грудня 2022 р., якщо інше не встановлено комерційною пропозицією, а в частині проведення розрахунків - до повного виконання Сторонами своїх зобов'язань за Договором. Відповідно до частини 3 статті 631 Цивільного кодексу України умови Договору застосовуються до відносин, що виникли між Сторонами з «01» січня 2022р.
    Номер додаткової угоди: №4
    Дата внесення змін до договору: 16.02.2022 09:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дУ №4.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 5e5f3a020b594fd88891e5aa16b0897a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Керуючись вимогами Цивільним кодексом України, Господарського кодексу, Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг від 14 березня 2018 року №312, а також ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» із змінами та доповненнями уклали цю Додаткову угоду до Договору про постачання/закупівлю електричної енергії споживачу № 684/2022 від 24.01.2022 року (далі - Договір) про наступне: 1. п. 3.1. Договору викласти в наступній (новій) редакції: «Строк (термін) поставки (передачі) товарів: до 30.06.2022 року.» 2. Додаток № 1 до Договору викласти в новій редакції.
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 30.06.2022 10:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №5.pdf
p7s
sign.p7s