-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
2 364 609.40
UAH
Номер:
a2cf40564ce24649b8eb29d95b3cdb76
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-10-007222-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Кривий Ріг" Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01173530
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, Аеропорт
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Кривий Ріг" Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01173530
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, Аеропорт
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 364 609.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
Закупівля здійснюється для задоволення потреби та за рахунок коштів 2022 року
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
10.12.2021 15:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 364 609.40 UAH