-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нове будівництво мереж зовнішнього освітлення між вул. Маячною - вул. 295 Стрілецької Дивізії та вул. Менделєєва - вул. Гагаріна в м. Миколаєві
Тендер Prozorro UA-2017-09-19-000570-c
Завершена
2 273 560.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 22 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 22 000.00 UAH
Номер:
07f1e4ec15ec410694d8af9f25dadf51
Внутрішній номер закупівлі:
1301900
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-09-19-000570-c
Замовник:
КП Миколаївської міської ради "Капітальне будівництво міста Миколаєва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38457747
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кальченко Олексій Миколайович +380512471241 kpkb100@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 273 560.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
22 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
11 000.00 UAH
Період уточнення:
19.09.2017 10:28 - 08.10.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
19.09.2017 10:28 - 18.10.2017 16:00
Аукціон:
19.10.2017 14:42 - 19.10.2017 15:09
Період кваліфікації:
19.10.2017 15:09 - 20.10.2017 17:42
Період завантаження договору:
20.10.2017 17:37 - 09.11.2017 17:37
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нове будівництво мереж зовнішнього освітлення між вул. Маячною - вул. 295 Стрілецької Дивізії та вул. Менделєєва - вул. Гагаріна в м. Миколаєві
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 15.12.2017
Місце постачання
54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, між вул. Маячною - вул. 295 Стрілецької Дивізії та вул. Менделєєва - вул. Гагаріна
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "Полтава-Паритет"
Оскарження: 19.10.2017 15:09 - 30.10.2017 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30732375
-
Контактна особа:
Полякова Марина Олегівна 0957644494 poltavaparitet@gmail.com
-
Адреса:
36002, Україна, Полтавська область, ПОЛТАВСЬКИЙ РАЙОН/М.ПОЛТАВА, вул.Фрунзе 113 б.А3
Оскарження: 19.10.2017 15:09 - 30.10.2017 23:00
Початкова пропозиція
2 154 529.87 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 049 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.10.2017 17:37
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "СВЕТОЛЮКС-ЭЛЕКТРОМОНТАЖ"
Оскарження: 20.10.2017 17:37 - 30.10.2017 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30975988
-
Контактна особа:
Єлізарова Алла Валеріївна +380512589400 electro.svetolux@gmail.com
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Потьомкінська, 131-В
Оскарження: 20.10.2017 17:37 - 30.10.2017 23:00
Початкова пропозиція
2 262 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 050 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.10.2017 17:42
Документи
20
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕСЛА - МОНТАЖ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35329474
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕСЛА - МОНТАЖ" +380953132770 teslamontazh@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська обл., місто Херсон, ПРОСПЕКТ 200-РІЧЧЯ ХЕРСОНА, будинок 48, корпус 2, квартира 10
Початкова пропозиція
2 270 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 270 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
b6e6281b73f242429a9f91c6667a23ce
Ідентифікатор договору:
UA-2017-09-19-000570-c-a1
Постачальник:
ТОВ "СВЕТОЛЮКС-ЭЛЕКТРОМОНТАЖ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30975988
-
Контактна особа:
Єлізарова Алла Валеріївна +380512589400 electro.svetolux@gmail.com
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Потьомкінська, 131-В
Номер договору:
60
Сума договору:
2 050 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.11.2017 00:00 - 25.12.2017 23:59
Дата підписання:
07.11.2017 00:00
Статус:
Підписаний