-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нове будівництво мереж зовнішнього освітлення між вул. Маячною - вул. 295 Стрілецької Дивізії та вул. Менделєєва - вул. Гагаріна в м. Миколаєві
Тендер Prozorro UA-2017-09-19-000570-c
Завершена
2 273 560.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 22 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 22 000.00 UAH
Період уточнення:
19.09.2017 10:28 - 08.10.2017 16:00
Відповідь надана
Аналог світильника
Номер:
d09ed639252e44558ae1934b735a26a0
Дата опублікування:
19.09.2017 10:38
Опис:
Добрий день! Чи будуть розглядатись світильники іншого виробника?
Відповідь:
На ваше питання повідомляємо:
Тендерна документація не містить посилань на конкретного виробника світильника, тому використання в тендерній пропозиції світильників які відповідають технічним характеристикам зазначеним у тендерній документації є можливим.
Дата відповіді:
21.09.2017 09:56