• Відкриті торги
  • КЕП

Нове будівництво мереж зовнішнього освітлення між вул. Маячною - вул. 295 Стрілецької Дивізії та вул. Менделєєва - вул. Гагаріна в м. Миколаєві

2 050 000.00 UAH з ПДВ
Номер: b6e6281b73f242429a9f91c6667a23ce
Ідентифікатор договору: UA-2017-09-19-000570-c-a1
Постачальник: ТОВ "СВЕТОЛЮКС-ЭЛЕКТРОМОНТАЖ"
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору: 60
Дата підписання: 07.11.2017 00:00
Період дії договору: 07.11.2017 00:00 - 25.12.2017 23:59
Сума договору: 2 050 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 050 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нове будівництво мереж зовнішнього освітлення між вул. Маячною - вул. 295 Стрілецької Дивізії та вул. Менделєєва - вул. Гагаріна в м. Миколаєві
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 роботи
Період постачання до 15.12.2017
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, між вул. Маячною - вул. 295 Стрілецької Дивізії та вул. Менделєєва - вул. Гагаріна На карті