-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 15810000-9 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (Хліб житньо-пшеничний, хліб пшеничний)
Тендер Prozorro UA-2021-12-09-015299-c
Завершена
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Номер:
d38e73dad7504930953327ad050605e8
Внутрішній номер закупівлі:
13007469
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-09-015299-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №2» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14233274
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця 1-го Травня 168б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Пустовойт +380462660499 chgb2_t@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 500.00 UAH
Період уточнення:
09.12.2021 15:47 - 18.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2021 15:47 - 28.12.2021 00:00
Аукціон:
28.12.2021 13:22 - 28.12.2021 13:45
Період кваліфікації:
28.12.2021 13:45 - 05.01.2022 09:02
Період завантаження договору:
05.01.2022 09:02 - 25.01.2022 09:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015: 15810000-9 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (Хліб житньо-пшеничний)
Кількість
18600 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
код ДК 021:2015: 15810000-9 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (хліб пшеничний)
Кількість
1200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Смачна паляниця"
Оскарження: 05.01.2022 09:02 - 16.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31480078
-
Контактна особа:
Наталія Іванівна +380462667029 polenica@ukr.net
-
Адреса:
14014, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул.Музикальна,4а
Оскарження: 05.01.2022 09:02 - 16.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
478 080.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
478 080.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.01.2022 09:02
Відповіді на вимоги
11
Документи
13
Скарги
0
ТОВ "ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ХЛІБОКОМБІНАТ №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39468592
-
Контактна особа:
Зарва Аліна Миколаївна +380462653330 telegin.andrey.chernigiv@gmail.com
-
Адреса:
14037, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Громадська 41
Початкова пропозиція
520 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
520 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
e89018371a354cffa4e4dad85f9c59cc
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-09-015299-c-c1
Постачальник:
ТОВ "Смачна паляниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31480078
-
Контактна особа:
Наталія Іванівна +380462667029 polenica@ukr.net
-
Адреса:
14014, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул.Музикальна,4а
Номер договору:
30
Сума договору:
55 667.04 UAH з ПДВ
Сума договору:
46 389.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.01.2022 00:00 - 23.06.2022 00:00
Дата підписання:
17.01.2022 09:00
Статус:
Розірваний