• Відкриті торги
  • КЕП

код ДК 021:2015: 15810000-9 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (Хліб житньо-пшеничний, хліб пшеничний)

55 667.04 UAH з ПДВ
Номер: e89018371a354cffa4e4dad85f9c59cc
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-09-015299-c-c1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №2» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Постачальник: ТОВ "Смачна паляниця"
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Номер договору: 30
Дата підписання: 17.01.2022 09:00
Період дії договору: 17.01.2022 00:00 - 23.06.2022 00:00
Сума договору: 55 667.04 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 9 277.84 UAH)
Оплачено: 55 667.04 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 9 277.84 UAH)
Причини розірвання договору: на підставі ст. 651, 654 Цивільного кодексу України та п. 8.2, п. 8.3, п. 11.2 Договору № 30 від 17.01.2022 р. За згодою сторін

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015: 15810000-9 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (Хліб житньо-пшеничний)
Код ДК 021:2015: 15811100-7 Хліб
Кількість 2163.7 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 14034, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. 1-го Травня 168б На карті
код ДК 021:2015: 15810000-9 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (хліб пшеничний)
Код ДК 021:2015: 15811100-7 Хліб
Кількість 141.6 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 14034, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. 1-го Травня 168б На карті

Внесені зміни

    Номер: 58037891601240b6bfff47244d61fdde
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 2. Пункт 1.2 Договору про закупівлю №30 від 17.01.2022 року викласти в наступній редакції: Кількість товарів: Хліб житньо-пшеничний (хліб житньо-пшеничний формовий 0,7 кг) Україна – 2 163,70 кг; Хліб пшеничний (хліб пшеничний вищого ґатунку формовий 0,6 кг) Україна – 141,60 кг; Загальна кількість товарів становить 2 305,30 кг. 3. Пункт 3.2 Договору про закупівлю №30 від 17.01.2022 року викласти в наступній редакції: Сума цього Договору за виконаними зобов’язаннями становить 46 389,20 без ПДВ (Сорок шість тисяч триста вісімдесят дев’ять грн 20 коп.), крім того сума ПДВ 9 277,84 грн. (Дев’ять тисяч двісті сімдесят сім грн. 84 коп.). Всього сума цього Договору за виконаними зобов’язаннями становить 55 667,04 грн. з ПДВ (П’ятдесят п’ять тисяч шістсот шістдесят сім грн. 04 коп.). Загальна сума Договору складається з урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 23.06.2022 09:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 1 зменшення розірвання.pdf
p7s
sign.p7s