-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015: 15810000-9 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (Хліб житньо-пшеничний, хліб пшеничний)
Оголошено тендер
700 000.00
UAH
Номер:
be79cbf595d447f99a4bad2fc1266df8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-09-014563-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №2» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14233274
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця 1-го Травня 168б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №2» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14233274
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця 1-го Травня 168б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015: 15810000-9 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (Хліб житньо-пшеничний, хліб пшеничний)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
09.12.2021 15:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
код ДК 021:2015: 15810000-9 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (Хліб житньо-пшеничний)
Кількість
18600 кілограм
Період постачання
(не задано)
код ДК 021:2015: 15810000-9 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (хліб пшеничний)
Кількість
1200 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума700 000.00 UAH