-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«М’ясо (м’ясо свинини лопаткова частина без кістки, яловичина тазостегнова частина без кістки, м’ясо куряче (філе, стегно, гомілка) заморожене)» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – «15110000-2 - М’ясо»
Тендер Prozorro UA-2021-12-09-003879-a
Завершена
300 550.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 502.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 502.75 UAH
Номер:
d8577457a6a045c3bcc947be00fc439c
Внутрішній номер закупівлі:
12997369
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-09-003879-a
Замовник:
Калинівська спеціальна школа Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39584202
-
Адреса:
74131, Україна, Херсонська область, Великоолександрівський район смт Калинівське, вул.Шкільна, 216
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Матляк Людмила Серафимівна +380553230254 zoshinternat2@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 550.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 502.75 UAH
Період уточнення:
09.12.2021 12:50 - 17.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2021 12:50 - 27.12.2021 00:00
Аукціон:
28.12.2021 12:47 - 28.12.2021 13:10
Період кваліфікації:
28.12.2021 13:10 - 29.12.2021 15:55
Період завантаження договору:
29.12.2021 15:55 - 18.01.2022 15:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за товар здійснюється за фактично отриманий товар, відповідно рахунків, накладних протягом 10 календарних днів з дня отримання фінансування
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо свинини лопаткова частина без кістки (заморожене)
Кількість
700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
М'ясо яловичина тазостегнова частина без кістки (заморожене)
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Філе куряче
Кількість
700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Стегно куряче
Кількість
350 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Гомілка куряча
Кількість
350 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Коваль Анатолій Анатолійович
Оскарження: 29.12.2021 15:55 - 09.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3373412775
-
Контактна особа:
Коваль Анатолій Анатолійович +380664217170 koval.anatoliy337@gmail.com
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вул. П.Комуни 1А, 98
Оскарження: 29.12.2021 15:55 - 09.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
289 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
289 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.12.2021 15:55
Відповіді на вимоги
10
Документи
36
Скарги
0
Приватне підприємство «Никольтрейд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Початкова пропозиція
300 545.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
300 545.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
0ef7b5c5ab9241fbbf341a7d41c176dc
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-09-003879-a-c1
Постачальник:
ФОП Коваль Анатолій Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3373412775
-
Контактна особа:
Коваль Анатолій Анатолійович +380664217170 koval.anatoliy337@gmail.com
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вул. П.Комуни 1А, 98
Номер договору:
2
Сума договору:
289 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
17.01.2022 00:00
Статус:
Підписаний