-
Відкриті торги
-
КЕП
«М’ясо (м’ясо свинини лопаткова частина без кістки, яловичина тазостегнова частина без кістки, м’ясо куряче (філе, стегно, гомілка) заморожене)» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – «15110000-2 - М’ясо»
289 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
0ef7b5c5ab9241fbbf341a7d41c176dc
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-09-003879-a-c1
Замовник:
Калинівська спеціальна школа Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
39584202
-
Контактна особа:
Матляк Людмила Серафимівна +380553230254 zoshinternat2@i.ua
-
Адреса:
74131, Україна, Херсонська область, Великоолександрівський район смт Калинівське, вул.Шкільна, 216
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Коваль Анатолій Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3373412775
-
Контактна особа:
Коваль Анатолій Анатолійович +380664217170 koval.anatoliy337@gmail.com
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, вул. П.Комуни 1А, 98
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
2
Дата підписання:
17.01.2022 00:00
Період дії договору:
17.01.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
289 500.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо свинини лопаткова частина без кістки (заморожене)
Кількість
700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
М'ясо яловичина тазостегнова частина без кістки (заморожене)
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Філе куряче
Кількість
700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Стегно куряче
Кількість
350 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Гомілка куряча
Кількість
350 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
fa9a18c938324d90be808af9d0d32489
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
договір
Номер додаткової угоди:
договір
Дата внесення змін до договору:
17.01.2022 00:00
Статус:
Опубліковано